Информатика и математика

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Информатика и математика » Обсуждение задач с e-olimp.com.ua » Задача 334 "Разделить или забрать?"


Задача 334 "Разделить или забрать?"

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Тема для вопросов и обсуждения по задаче "Разделить или забрать?"

0

2

Сьогоднішня задача - це рівень шкільної олімпіади? Те що вона відома і стара, не робить її простою, особливо при таких обмеженнях.

Обмеження можна збільшити - без проблем, правда не змінюючи обмеження по часу... :)
Поняття складною чи не складною є задача, як усе у житті, є відносним. Вважайте, що рівень саме для цієї задачі, дійсно трохи "занижено", але це зроблено цілком свідомо - так як у всіх бажаючих її зробити за тиждень буде більше часу.


P.S. Для довідки: авторське розв`язання вкладається у 0.05 с

0

3

Все тесты проверены в ручном режиме, все отправки перетестированы.

0

4

Хм... Я ще чогось не врахував. Хоча авторський алгоритм мені зрозумілий, але моя реалізація падеє на одному тесті. Буду думати. Мене зацікавив Afzali Behruz, і його 100 балів. Якщо не помиляюсь, в нього було 100 ще вчора ввечері. Отже, його солюшн набирав 100 і при кривих тестах, і при "прямих" (бо сьогодні його сабмітів цієї задачі нема). Я щось не так пам'ятаю зі вчорашнього вечора, чи це дійсно дива від медалістів ІОІ?

Я про ці дива розповім колись окремо... :)
Але відправки перетестовувались всі 100%, у тому числі і його

0

5

Є! Здав! Подумав, що якщо одного дня тести криві, то й другого може бути те ж саме, дещо змінив в коді - і виявилось, що я правий, дійсно тест 6 неправильний. Анатолій Васильович, гляньте мої соурси, що отримували 90 балів, та соурси, які отримали по 100, і зрозумієте, на що я натякаю. Виправте 6ий тест і зробіть ще 1 реджадж. Не хочу відкрито говорити на форумі, у чому саме там проблема, бо це може вийти підказкою комусь, хоча з іншого боку - якщо змінити 6ий тест на коректний, то ця підказка втратить свою силу.

Я прозумію, що Ви хочете сказати. Всі тести переглянуто ВРУЧНУ, потім автоматично, а потім знову ВРУЧНУ і того випадку там НЕМАЄ!
Так що з тестами все в порядку - вони НУЛІВ не містять... :)
Проблеми з алгоритмами або їх реалізацією та версіями компіляторів.

Але про всяк випадок ще раз вранці перегляну...

0

6

Як переглянете - повідомте на форумі. Якщо й справді я помиляюсь (а ймовірність цього не менша, ніж ймовірність того, що помилились Ви), то був би вдячний за пояснення того, чому

ВИДАЛЕНО...  :flag: 

валить 6ий тест - бо в мене немає жодних думок з цього приводу.

Відповім завтра

Все в нормі, але про всяк випадок тест замінив

0


Вы здесь » Информатика и математика » Обсуждение задач с e-olimp.com.ua » Задача 334 "Разделить или забрать?"